Каталог веб ресурсів
шукати
Наприклад: каталог сайтів, безкоштовні ігри, club.co.ua
українська версія сайту
українська
Клубний каталог сайтів >

Здоров’я > Медицина > Сайт потомственого знахаря, мануального терапевта, вертебролога Славолюба Богача



Сайт потомственого знахаря, мануального терапевта, вертебролога Славолюба Богача

Сайт потомственого знахаря, мануального терапевта, вертебролога Славолюба БогачаОпис: Сайт потомственого знахаря, мануального терапевта, вертебролога Славолюба Богача. Багаторічний досвід мануального терапевта та знахаря дозволяє позбутися навіть невиліковних захворювань! Я корегую хребет, правлю внутрішні органи живота, відновлюю лад в душі, підсвідомості, розкручуючи складний моток життєвих проблем, ситуацій, думок, бажань та страхів. володіти цілим набором методів цілительства щоб мати міцне здоров'я та ростити здорових дітей. Можливо ви хочете розвинути у собі тонкі види чутливості, відчуття людей, думок, простору? Багато людей цим володіють, але не усвідомлюють цього, не вміють цим керувати. На індивідуальних прийомах та на Курсі знахарських знань я вчу людей простими засобами вирішувати такі складні проблеми як міжхребцева грижа, виразка шлунку, гіпертонія, хвороби нирок та суглобів, головні болі та різноманітні сімейні проблеми як алкоголізм, зрада, базробіття та безгрошів'я. Іноді вистачає кількахвилинної розмови по телефону щоб вирішилася складна життєва проблема.
Ключові слова: знахар, знахарство, потомственний, мануальний терапевт, мануальна терапія, масаж, ладування, Жива, Рейкі, язва, виразка, гіпертонія, головна біль, астенія, головокружіння, обморок, міжхребцева грижа, грижа Шморля, кіла, кохання, гармонія сімейних стосункі
Адреса сайту: http://www.slavolyub.com.ua
Додано: 5 січня 2011
Переходів всього: 55 Переходів сьогодні: 0
Перейти на сайт


 
Відгуки (0)
 

Ваша оцінка
 

Ваш відгук про сайт www.slavolyub.com.ua
* Ваше ім'я
Email
* Відгук
 Відправити

 Статистика каталогу:

8064 сайтів в каталозі
330 категорій
Унікальних вихідних хітів:
532167
Вихідних хітів сьогодні:
200
Оновлення бази: 29-04-2024
+ Запропонувати ресурс в каталог
 Реклама:

 У нас шукають:

  • мій улюблений сайт
  • мій улюблений веб сайт
  • Твір на англійській мові мій улюблений веб сайт
  • Жовква симпатична дівчина надасть секс, інтим послуги за грошову винагороду
  • senso ...
  • senso.coffee ...
  • Червоноград симпатична дівчина надасть секс, інтим послуги за грошову винагороду
  •  Останні додані:

      • Готель Crona&SPA
      • Романтік Тревел
      • Венбуд
      • Grill Master
      • Брендовий одяг та взуття для жінок та чоловіків

     Випадкові сайти:

      • Інтернет-магазин сучасної техніки!
      • Мобильные онлайн игры
      • Комфортхолод - охлаждение, кондиционирование, вентиляция
      • Солон штор «Максі»
      • Студія вітражів і декору Волна

     Кращі сьогодні

    Новакар...
    Новакар...
    У нас представлен широкий ассортимент автомобильных аксессуаров по низким ценам... перейти на сайт
    2 переходи (-ів)
    Заключение эксперта о кредитах, ипотеке, банках прочитай на ...
    Заключение эксперта о кредитах, ипотеке, банках прочитай на ...
    Вопросы инвестиций, кредитования и вкладов и других банковских услуг детально описаны на страницах сайта Банкирша.Ком... перейти на сайт
    2 переходи (-ів)
    Інтернет-магазин - одяг для вагітних та годуючих матусь у Ль...
    Інтернет-магазин - одяг для вагітних та годуючих матусь у Ль...
    у нас на сайті Ви знайдете найзручніший одяг для вагітних у Львові з натуральних тканин від відомих українських виробників (Baby жду, Юла ма... перейти на сайт
    2 переходи (-ів)

     Останні оголошення:

     Японські авто:

     Італійські авто:

     Нове на форумі:

    Розробка сайту та веб дизайн wst.com.ua
    © 2008-2020 www.catalog.clubcoua.com Безкоштовний білий каталог веб ресурсів. Україна
    Вгору
     Клубний портал
     Peugeot клуб
     Клуб любителів італ. авто
     Сайт знайомств loveplanet